Nauja mados tendencija?

Vasara. Nors jau ir atšalo, galvelė vis vien dar vasariškai tuščia. Taigi ir bloge nieko rimtesnio nesukurpiu. Šiandien tik trumpas pastebėjimas, kuris turi šansų tapti tendencija. Jokia čia ne paslaptis kad automobiliuose, kaip ir visoje kitoje pramonėje, egzistuoja mados. Esu minėjęs rudą spalvą ir aliuminio spalvos intarpus vaire, kuriais dabar užsikrėtė visi. O išvydus atnaujinto “Twingo” nuotraukas kilo įtarimas apie naują virusą. Kol kas simptomai pasireiškė tik keturiems, bet kas gali paneigti, kad šiemetiniame Frankfurte* nepamatysim dar keleto?

"Škoda Yeti" - turbūt pirmasis iš šių keturių gavo tokius pakeltus apvalius žibintus (dienos šviesos ir priešrūkiniai kartu)

 

"Fiat Panda Cross" - čia tos lempelės ne tokios didelės, tačiau labai jau išryškintos apvado pagalba

 

"Nissan Juke" - stilius kitoks, bet bendras vaizdas panašus. Tik čia tie apvalūs žibintai ne priešrūkiniai (jie apačioje), o "normalūs"

 

O čia atnaujintas "Renault Twingo", kuris oficialiai bus pristatytas Frankfurte. "Renault" ir "Nissan" yra bendras koncernas, taigi, be "Juke" įtakos čia turbūt neapsieita

 

* – tiems kas nelabai susijęs su automobiliais: tai didžiausia ir prestižiškiausia autoparoda pasaulyje. Vyksta kas du metus (šiemet vyks 09.15-09.25) ir vokiečių gamintojai joje varžosi kaip niekad. Šiemet “Audi” pastatys netgi trasą! Aš ten dar nebuvau ir šiemet (eilinį kartą) nepavyks nuvažiuoti. Bet kažkada – būtinai.

Tagged , , , , , ,

5 thoughts on “Nauja mados tendencija?

 1. Kęstas says:

  O tai Multipla ko nepaminėta? 😉

  • Paulius says:

   na Multipla kiek kitokia, aš čia ne vien apie apvalias faras, o apie derinį, kai įprastas žibintas yra daugmaž savo vietoje, o jo apačioje kiek arčiau mašinos centro įtaisomas dar viena apvali lempelė.

   • hm says:

    Na, Multipla (ta savotiško dizaino) ir turi gi ne tik pagrindines lempas (jos ne apvalios), ne tik žemiau apvalias, bet dar ir sekantį dizaino lygį – apvalias lempas dar ir viršuje. Yra dar ko kitiems gamintojqams siekti 🙂

 2. skirtumas says:

  O gal užvežė apvalių farų? 😉 Nu tipo jas gaminti paprasčiau ten… ar pan…

  • Paulius says:

   Nu gaminti tai jaučiu pigiau – o Europos rinkoje kur konkurencija ypač aštri kiekvienas sutaupytas euras reiškia daug.
   Dauguma “inovacijų” juk būna surišta su gamybos sąnaudų mažinimu.
   Pagal tokią logiką apvalių lempų (ypač pigiose mašinose) turėtume pamatyti vis daugiau.
   Laukiam Frankfurto 🙂 .

Comments are closed.

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar