Apie mane

Esu: Paulius

Gyvenu: Kaune

Domiuosi: automobiliais (ypač senienomis) ir visokiomis kitokiomis nesamonėmis.

Kodėl pradėjau rašyti šį blogą: nes norėjosi kažkur išsisakyti (arba bent jau „pablevyzgoti“)

Rašymo patirtis: kol kas kukli, būdamas studentas rašiau anekdotus ir niekingas autoįdomybes į trumpai gyvavusį žurnalą „Autopasaulis“ (kas jį dabar bepamena), vėliau apie metus automobilinėmis temomis rašiau į kiek ilgiau gyvavusį žurnalą „Istorijos“ (jį, dėja, jau irgi greitai užmirš). Labai stengiausi rašydamas tuos rašinius „Istorijoms“, ko pasekoje ten tikrai yra sudėta nemažai įdomios medžiagos. Tiesa, „Istorijose“, matyt, dėl kalbos redaktorės tie rašiniai tapo gal ir „kalbajobiškai“ teisingi, bet ne tokie skanūs kaip mano originalai. Galbūt kažkada išleisiu knygą šių publikacijų pagrindu, tačiau tai įvyks dar negreitai, nes kuo toliau tuo mažiau tie rašiniai man patinka – reiks viską perrašyti iš naujo, o tai visai didelis darbas…

Autoparkas: neseniai nusipirkau daužtą iš USA (kaip tikras lietuvis) MB SLC450. Jam tiek pat metų kiek ir man – gal todėl su tuo daiktu jaučiu tokį gilų dvasinį ryšį. Tikiuosi kitą vasarą jį pastatyti ant kojų ant ratų. Dar turiu paprastą (ne oldtimer) motociklą „Honda“. Svajoju apie kokią techniškai nesudėtingą, bet dailią senieną, kurią pats atsirestauruočiau, bet čia tolimos svajonės (ir taip tikiuosi, kad žmona čia neužklys ir neperskaitys)

Kontaktas: paulius928etagmail.com

Tagged , , ,

5 thoughts on “Apie mane

 1. Juozas says:

  Šaunuolis, Pauliau,
  visada buvo smagu paklausyti tavo protingų kalbų, dabar bus įdomu jas ir paskaityti. Linkiu tau, kad tavo blog’as gyvuotu labai ilgai ir, kad minčių upė tekėtų nesustodama. Sėkmės!

 2. Zygis says:

  Sveikinu su startu! tik tau ir gali tokios nerealios idejos kilti. bet kokiu atveju super. Dar ziurek ateityje ir apie ekonomika/finansus kokia skiltis atsiras 😉

 3. Paulius says:

  Ačiū ačiū (kam tos gėlės).
  Apie ekonomiką tai neplanuoju, nes aš gi ne koks Nausėda (ir prezidento posto nesiekiu), bet kaip sakoma – “niekada nesakyk niekada”.

 4. skirtumas says:

  Iš įdirbio ir rimto požiūrio panašu, jog tai bus vienas įdomiausių tinklaraščių tinklaraščiasferoje.

 5. vx says:

  Pasirodo stai kas rasydavo apie automobilius ISTORIJOSE. Prenumeravau del kelioniu ir automobiliu ir liudejau kai uzsidare.
  ka gi, skaitysim netiketai atrasta bloga. sekmes!

Comments are closed.

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar